Aikidó
Kendó
Judó
Karatedó
Ninjitsu
Tai chi chuan, Kung fu
Naginatadó
Jódó
Jukendó a Tankendó
Iaidó
Thaibox, Box, Kick box, ostatní
Tae kwon do

Doručení zásilky

Dodací podmínky
Osobní odběr:
• Zboží může vyzvednout kupující po uhrazení převodem (fakturou) v provozovně EFUDO - Zavadilka 2504, 37005 Č.Budějovice v Po až v Pá po tel dohodě -775089149.
Česká pošta - Zásilkovna (ČP-Z) nebo služba PPL ( GLS, DPD):
Při doručování zásilek prostřednictvím České pošty dochází aktuálně ke zdržení v doručení v řádech dnů oproti obvyklé době přepravy.
• Zboží je zasíláno kupujícímu Českou poštou (ČP-Z) nebo službou PPL (GLS, DPD).
• Zboží bude expedováno Českou poštou Balíkem do ruky do 24 hodin. V okamžiku, kdy podáme balík na poštu obdržíte SMS o podání a předpokládaném doručení. Pokud zákazník nebude zastižen na adrese, balík se vrací zpět na dodací poštu, kde zůstává 5 pracovních dní a poté je vrácen na adresu firmy E FUDO. Stav zásilky můžete sledovat na www.cpost.cz kde zadáte číslo balíku, které jste obdrželi emailem při expedici vaší zásilky.
• 2) 1.U objednávek, kde zboží nebo jeho část není skladem a je nutné ho objednat (platí dodací lhůta 4-5 týdnů), bude zákazník kontaktován telefonem maximálně 2x a bude dohodnut další postup. Při nezastižení zákazníka telefonem, bude kontaktován emailem + SMS. Pokud se zákazník s námi nespojí do 48 hodin, bude objednávka automaticky zrušena. Storno bude zasláno emailem i SMS.
• 3) Při jakýchkoliv dotazech nás kontaktujte na 775089149 a nebo na ebudoinfo@gmail.com
Poštovné po České republice:
Poštovné a Dobírka
Poštovné ČP - na dobírku činí 150,- Kč za jeden balík maximální váhy 30 kg.
Poštovné PPL (GLS, DPD) - faktura činí 150,- Kč za jeden balík maximální velikosti 100x50x50 cm.